O NÁS

Pár slov o nás:

……… ako doma, pohodlne, bezpečne a bez obáv.

Sme mladý, kreatívny a inovatívny tím bohatý na vedomosti a skúsenosti v oblasti internetového obchodu a služieb. Na trhu internetového predaja úspešne pôsobíme už niekoľko rokov

Široký sortiment produktov so zárukou najnižšej ceny. Zaujímavé akcie, zľavy, súťaže a vernostný program. Preprava zásielok kuriérom GLS s doručením priamo domov. Možnosť platby na účet alebo pri prevzatí. Ľudský a profesionálny servis zákazníkom poskytovaný emailom, telefonicky alebo cez online chat na stránke. To všetko i viac je našou značkou kvality.

Naša filozofia sa od vzniku nezmenila. Chceme ponúkať najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby. Naším zámerom je neustále prekvapovať aj tých, ktorí nás už poznajú, a to prostredníctvom nových služieb a špeciálnych ponúk, ktoré skutočne stoja za to.

Napíšte nám:

S radosťou budeme čakať na vaše komentáre, recenzie alebo zdieľania na sociálnych sieťach, ktoré pravidelne pre vás aktualizujeme. V prípade potreby nás kedykoľvek kontaktujte s vašimi dotazmi alebo začnite bez problémov nakupovať v našom obchode.

Prečo my:

  • Snažíme sa držať naše ceny dlhodobo čo najnižšie
  • Všetky naše produkty odosielame max. do 10 dní od vytvorenia objednávky.
  • Všetky naše produkty sú pred odoslaním poriadne skontrolované aby k Vám prišiel len ten najkvalitnejší tovar.
  • Stále hľadáme nových a nových výrobcov aby sme Vám mohli vždy priniesť niečo nové.
  • Máme všetko čo potrebujete, sme tu pre Vás a rozumieme Vaším potrebám

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]